Powiem krótko:

Informacje

Dodany: 2019-06-08
Kategoria: seks telefony

Powiem krótko:

Jest to dla Ciebie irytujące. W takim układzie spotkaj się ze swoim adoratorem, istnieje szansa że będzie Ci z nim znacznie lepiej. Nie marnuj swojej szansy.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Twój chłopak jest egocentryczny, znerwicowany i pełen kompleksów, mierzy bliźnich swoją miarką. Nie zmienisz go, natomiast podejrzliwość i skąpstwo ogromnie utrudnią Ci przyszłość. Dlatego też idź na ta randkę bez żadnych wyrzutów sumienia. Gdyby był on wobec Ciebie w porządku, wcale nie myślałabyś o spotkaniu z innym. Być może ta osoba okaże się Twoją drugą połową.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Głupiec położenie normalne (zobacz prawdziwy sex telefon)

Denerwuje Cię, iż Twój chłopak jest beztroski, spontaniczny, nieliczący się z konsekwencjami. Ma dobre intencje, lecz gorzej z realizacją zadań. Popełnia wciąż te same błędy. Tak więc idź na randkę, pomimo ze jesteś z nim związku. Nie miej przez to wyrzutów sumienia, każda kobieta potrzebuje stabilizacji, tymczasem Twój obecny chłopak Ci jej nie zapewnia.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Twój obecny partner wydaje Ci się być zablokowany uczuciowo i – niejednokrotnie – niedostosowany społecznie. Ma mnóstwo nierealnych oczekiwań i nie umie skorzystać z pomocy. Nie nadaje się więc na partnera, dlatego też nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia przed spotkaniem z innym. Należy Ci się to za znoszenie jego zachowania.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Twój chłopak jest bezsilny wobec rzeczywistości. Charakteryzuje go brak wiary w siebie. Nie rozpoznaje i nie rozumie motywów własnego postępowania. Trwoni talent. Nie rozwija zainteresowań. Bywa znerwicowany, płaczliwy. Wcale nie dziwie Ci się, że chcesz iść na randkę z innym. Masz prawo mieć dosyć obecnego stanu rzeczy. Tak więc idź i baw się dobrze. Być może będzie to początek czegoś nowego w Twym życiu.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Nie powinnaś godzić się na randkę z innym mężczyzną. Jak w każdym związku tak i w Waszym zdarzają się gorsze momenty, trzeba jednak zacisnąć zęby i przejść przez nie. On naprawdę Cię kocha, gdyby dowiedział się, iż za jego plecami spotkałaś się z kimś innym byłby to dla niego ogromny cios.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Lepiej nie idź na tą randkę. Karta symbolizuje możliwe kłopoty. Kłopot może być taki, że Twój obecny partner się o wszystkim dowie, po czym zakończy Wasz związek, lub też mężczyzna z którym się spotkasz zacznie liczyć na więcej, przez co będzie Cię dręczył i nie dawał spokoju. Lepiej się w to nie pakuj.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: śmierć położenie normalne

Powiem krótko: Twój partner jest osobą niełatwą do życia, ciężko będzie przetrwać Wam próbę czasu.

Top