Jaka karta tarota

Jaka karta tarota

Nawet jeżeli partner nie jest jeszcze do końca przekonany, musisz zadziałać na niego w ten sposób, aby go przekonać. Sami zobaczycie, że obawy związane z posiadaniem dziecka wcale się nie spełnią. Potomek wcale nie oznacza ,iż zabraknie wam czasu dla siebie. Wasze życie się zmieni, ale wcale nie na gorsze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarz położenie normalne

Dziecko nie poprawi Waszych relacji. Poświęćcie się póki co pracy, gdyż utrzymanie dziecka kosztuje i to wcale niemało. Poza tym, przez jakiś czas Wasze życie wywróci się do góry nogami, będziecie cały czas skupieni na dziecku. Nie będziecie mieć już tyle czasu na zabawę, ani na wspólne igraszki.

Jaka (ceny połączeń na sex telefon) karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Decyzja o dziecku jest świetnym wyborem. Będziecie doskonałymi rodzicami. Dodatkowo dziecko polepszy sytuację między Wami. Tak więc możecie być spokojni, poradzicie sobie świetnie, sami będziecie zaskoczeni tym faktem, gdyż teraz w teorii wydaje się Wam to o wiele trudniejsze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Już czas najwyższy na dziecko. Jesteście w sobie zakochani, jednak pora na zmiany, dodanie życiu kolorytu. Dziecko jeszcze bardziej Was do siebie zbliży. Ta mała istota sprawi, że będziecie ogromnie szczęśliwi, oboje nadajecie się na świetnych rodziców. Nie ma więc sensu czekać, już teraz podołacie zadaniu wychowania dzieci.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: rydwan położenie normalne

Jeszcze poczekajcie jakiś czas. Wychowywanie dziecka to trudny obowiązek, zaś Wy jesteście zdani tylko na siebie. Już teraz byście sobie poradzili, aczkolwiek wiązałoby się to ze zbyt dużą zmianą w Waszym życiu. Lepiej poczekać na okres w którym Wasza sytuacja zawodowa będzie bardziej stabilna i wtedy zdecydować się na potomka.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość położenie normalne

Jesteście gotowi na przyjście dziecka. Zdajecie sobie sprawę, że wiąże się to z nowymi obowiązkami, wieloma wyrzeczeniami, jednakże jesteście ludźmi odpowiedzialnymi, którzy wiedzą do czego dążą. Dlatego skoro czujecie się gotowi nie ma sensu tego dłużej przekładać. Będziecie wspaniałymi rodzicami.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Wychowanie małego dziecka wiąże się z brakiem czasu dla siebie. W teorii dobrze o tym wiecie, jednak kiedy okazuje się, że jest tak w praktyce ciężko się dostosować. Możecie jeszcze trochę poczekać, dać sobie czas. Tak naprawdę rok w jedną czy drugą stronę niczego nie zmieni, a w ciągu tego roku uda Wam się jeszcze bardziej oswoić z myślą o dziecku. Decyzja należy do Was, ale najlepiej byłoby poczekać przynajmniej kilka miesięcy.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Koło Fortuny położenie normalne

W najbliższym czasie będzie sprzyjać Wam szczęście, tak więc warto wykorzystać ten czas również na urodzenie dziecka.

Top