seks telefon

img

Pochylił się nad nią, jedną ręką przyciskając jej plecy, drugą rozpinając rozporek. seks telefonistka przypatrywała się biernie jego twarzy. Na jej obliczu malował się lęk. Lęk i podniecenie. Wargę przygryzała górnymi zębami, ale jej twarz była ciągle blada.

Wyjął gotowego już do akcji kutasa. Okraczył ją, obejmumując kolanami z zewnątrz jej ściśnięte uda. Krótkim, gwałtownym sztychem worał się w nią, gwałcąc nieprzygotowaną na jego pług pochwę. Usłyszałem ciężkie westchnienie, które wydobyło się z jej piersi, kiedy go przyjmowała.

Nie mogłem na to patrzeć. nie mogłem nie patrzeć. Uważałem się za człowieka dosyć otrzaskanego. Ale nigdy przedtem nie widziałem mężczyzny i kobiety spółkujących. Seks był dla mnie, jak i dla większości ludzi, zawsze sprawą ściśle osobistą. Oczywiście, iż zdarzało mi się czytywać o zamienianiu się żonami, o seksie zbiorowym, o spotkaniach grupowych. i takich tam rzeczach. Ale to były legendy o nieznanych ludziach, których nigdy nie spotykałem.

Pierwszą moją reakcją było wewnętrzne zbrzydzenie: jakież to niesmaczne, jakie wulgarne! Czułem się jakbym podpatrz wał kopulujące zwierzęta, powodowane ślepym instynktem, nieświadome otoczenia, nie dbające o to, iż ich akt nabiera publicznego charakteru.

  • Wybierając sex telefon Wybierając sex telefon
  • Na zadowolenie Na zadowolenie
  • Dbałość o wszelkie Dbałość o wszelkie
  • By sklep się By sklep się
  • By interes się By interes się
seks telefon
Top