Wróżba od tarota:

Informacje

Dodany: 2020-01-05
Kategoria: rozrywka

Tagi dla artykułu
Wróżba od tarota:

Podczas nich niestety wydajesz pieniądze na rzeczy które nie są Ci zupełnie potrzebne. Myśląc o oszczędzaniu musisz niestety zmienić swe zachowanie. Kupuj rzeczy których będziesz na pewno używać. Pozwoli Ci to zaoszczędzić. Nie możesz za to winić swoich znajomych. Nie mają oni żadnego wpływu na Twe finanse.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Potrafisz długimi momentami żyć oszczędnie, a jednocześnie przechodzisz okresy w których regularnie szastasz pieniędzmi, kupując niepotrzebne rzeczy. Zdecydowanie lepsza byłaby postawa umiarkowana- tak więc przez cały rok kupować rzeczy które są Ci potrzebne, bez większych szaleństw. Winienie znajomych za kłopoty finansowe jest bez sensu, chociaż zdarza się, iż pewna osoba próbuje Cię wykorzystać. Nie możesz jednak mierzyć wszystkich równą miarką.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

Jesteś osobą lubiącą zakupy. Taki jest Twój charakter i ciężko będzie Ci to zmienić. Dlatego zamiast winić znajomych za brak pieniędzy, pomyśl lepiej co zrobić aby zarabiać ich więcej. Jesteś pod szczęśliwą kartą, tak więc spróbuj w najbliższym czasie zrobić coś co znacznie polepszy Twe zarobki. Zobaczysz że się uda.

Czy otrzymam w najbliższym czasie zastrzyk gotówki?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Jesteś w potrzasku. Z jednej strony pragniesz w końcu zacząć zarabiać konkretne pieniądze, z drugiej jednak, boisz się podjąć ryzyka. W najbliższym czasie na szczęście uda Ci się spotkać osobę, która pomoże Ci w życiu. Dzięki niej Twa sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Tak więc możesz patrzeć na najbliższy czas z optymizmem. Otrzymasz wymarzony zastrzyk gotówki.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

W najbliższym czasie nie zanosi się na to, że Twa sytuacja finansowa się poprawi. Nie dostaniesz więc zastrzyku gotówki, zachowany niestety zostanie status quo. Aby więcej zarabiać, musisz po prostu znaleźć bardziej dochodowe zajęcie.

Wróżba od tarota:- Kapłanka położenie normalne

Karta ta oznacza powodzenie finansowe. Pamiętaj, aby nie słuchać rad innych ludzi, osobiście w głębi duszy wiesz czego chcesz, jest Ci pisane powodzenie finansowe, i spory zastrzyk gotówki w najbliższym czasie. Jesteś więc pod dobrą gwiazdą.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Obecnie Twa sytuacja finansowa nie jest najgorsza, aczkolwiek pragniesz, aby była jeszcze lepsza. Jak (źródło) wiadomo nic nie zrobi się samo, wykorzystaj więc swoje zdolności organizatorskie do zarabiania pieniędzy. Jeśli się przyłożysz możesz liczyć na naprawdę spore zyski. Dlatego więc nie zamartwiaj się, lecz zwyczajnie zacznij działać. Nikt nie da Ci sam pieniędzy, wykorzystaj więc swoje możliwości.

Wróżba od tarota: Cesarz

Liczne błędy z przeszłości sprawiają, ze Twa sytuacja finansowa nie jest najlepsza. W najbliższym czasie Twe finanse nie ulegną znacznej poprawie, dopiero po kilku miesiącach być może przy odpowiednich staraniach zacznie Ci się w końcu układać.

Top