Wróżba od tarota:

Informacje

Dodany: 2019-06-05
Kategoria: Amatorki

Wróżba od tarota:

Tak więc właściwa dla Ciebie byłaby (przegląd sex telefonów) na przykład resocjalizacja, gdzie mógłbyś pomóc innym.

Tarot - odpowiedź na zadane pytanie - tak/nie.

Czy problemy w Twoim życiu wynikają z klątw i uroków?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Znajdujesz się obecnie na rozdrożu. Z jednej strony pragniesz poczuć prawdziwe szczęście, z drugiej jednak, czujesz liczne lęki przed przyszłością. Wydaje Ci się, że masz po prostu pecha. Ten pech jest spowodowany klątwą rzuconą na Ciebie przez osobę nieprzychylną. Właśnie przez to jesteś zablokowana. Potrzebne jest Ci oczyszczenie.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się swoją przyszłość. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię. Powinnaś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Nie oddziałują na Ciebie klątwy, musisz po prostu więcej nad sobą pracować

Wróżba od tarota:

Kapłanka- położenie normalne

Klątwy i uroki rzucone przez złe osoby ,sprawiają że nie możesz poczuć pełni szczęścia. Potrzebne jest Ci oczyszczenie, które pozwoli się odblokować i spełniać zarówno zawodowo jak i osobiście. Im prędzej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie. W innym wypadku dalej będziesz tkwić w marazmie.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

W przeszłości Twe uczucia zostały mocno zranione, dlatego tak ciężko jest Ci się teraz pozbierać. Ponadto oddziałują na Ciebie klątwy, potrzebne jest więc oczyszczenie. Skup się póki co na sobie, rozwijaj zainteresowania, oddaj się pracy. Dodatkowo niezbędny jest rytuał oczyszczający złą energię, który sprawi że uda Ci się w końcu zacząć cieszyć się życiem.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Złe uroki sprawiają że bije od Ciebie niekorzystna energia. To co nazywasz pechem jest właśnie tą energią. Potrzebne jest więc oczyszczenie. Kiedy uda Ci się oczyścić ze złych mocy, zaczniesz w końcu cieszyć się życiem. Jeśli jednak tego nie zrobisz dalej będziesz tkwić w obecnym położeniu.

Wróżba od tarota: Kapłan – położenie normalne

Niestety ,ale złe moce oddziałują na Twoje obecne życie. To właśnie przez to nie możesz poczuć pełni szczęścia. Konieczne jest więc oczyszczenie. Kiedy uda Ci się pozbyć złej energii, w końcu w życiu zacznie Ci się wszystko układać tak jak planujesz. Jeśli jednak nie oczyścisz się z uroków, Twa sytuacja będzie się wciąż pogarszać.

Wróżba od tarota:- Kochankowie położenie normalne

Bardzo chciałabyś zaznać szczęścia w życiu. Jednak kolejne wydarzenia sprawiają, że przestajesz już wierzyć w to, że czeka Cię jeszcze coś wspaniałego. W tej chwili oddziałują na Ciebie złe moce. Musisz oczyścić swoją energię. Wtedy w końcu uda Ci się poczuć czym jest prawdziwe szczęście.

Top